Malování podle čísel - OBRAZ PODLE VLASTNÍ FOTOGRAFIE Rozměr: 80x100 cm, Rámování: vypnuté plátno na rám

Motiv obrazu
vlastní foto

• , zakoupeno v ZUTY

Velice mě překvapila komunikace s e-shopem, než se vše vytisklo a odeslalo, přišel e-mail s náhledem jak bude obraz vypadat a na odsouhlasení.
    Překvapila mě rychlost dodání, přišlo mi to dřív než měli stanovené.
    Obsah balení 2x sada štětců, plátno krásně vypnuté(některé čísla by mohly být slabší, neboli světlejší), a barvy některé super a některé špatně zakrývají( více se musí přetřít u světlejších odstínu, viz foto)
    Jinak spokojenost, mám zkušenost i z jinými eshopy tohoto druhu a můžu říct, že cenově dostupnější je na Zuty.cz.
    Nechala jsem si udělat obraz 100x80cm z vlastní fotografie a vyšlo mě to opravdu oproti jiným eshopům o 40% levněji i bez slevy od Ženy s.r.o., takže se těším na další, který si objednám.

Motiv obrazu
vlastní foto

O produktu Rádi malujete podle čísel? A chcete se posunout na další level? Co takhle nenechat se omezovat naší nabídkou šablon, a prostě si vytvořit svou vlastní? Namalujte si obraz podle vlastní fotografie. Fantazii se meze nekladou. Nemusí se jednat pouze o fotografii. Rádi Vám připravíme jakýkoliv obrázek, který máte rádi a chtěli byste si z něj vytvořit vlastní obraz. Jak na to? Najděte si svou fotografii, kterou byste chtěli mít jako obraz. Vyberte si požadovanou velikost obrázku. Pokud potřebujete poradit, přečtěte si náš článek Jak vybrat správný rozměr. Rozhodněte se, zda chcete plátno napnout do rámu. Nahrajte svou fotografii. Měla by být co nejkvalitnější, s dostatečně velkými rozměry. Z nekvalitní fotografie nelze vyrobit kvalitní předlohu. Odešlete objednávku. Postup: Žádnou vědu v tom nehledejte. Postup je velmi jednoduchý a vlastně intuitivní: správný okamžik vyfoťte jej namalujte ho kochejte se Jaké rozměry můžeme připravit? Při objednávce produktu Obraz podle vlastní fotografie si můžete vybírat rozměry 40x50 a 80x100 cm. A pozor - neplatí, že čím větší, tím lepší. U detailu jednoho obličeje klidně vystačíte s menšími rozměry. Hezky vypadá, když má třeba každý člen domácnosti vlastní obrázek a obrázky na stěně visí vedle sebe. Naopak skupinka postav by v malých rozměrech mohla být poněkud rozmazaná - těm sluší velké rozměry plátna. Jak objednat?   V detailu produktu nahrajte svou fotografii pomocí tlačítka Nahrát fotografii, následně vyberte rozměr a rámování. V případě, že by Vám fotografie nešla nahrát, ji můžete poslat zvlášť jako přílohu e-mailu na adresu [email protected]. V tom případě nejprve odešlete objednávku a následně do e-mailu s fotografií napište do předmětu číslo objednávky. Chcete-li nám sdělit nějaké podrobnosti, napište je do poznámky k objednávce - například si budete přát fotografii oříznout apod. U obrazu podle vlastní fotografie není možné zvolit Expres expedici do 24 hodin.  Odešlete objednávku a čekejte na odpověď a návrh od našeho grafika. Co bude následovat? Náš grafik připraví návrh šablony, kterou Vám zašleme ke schválení. Pokud s naším návrhem nebudete spokojeni, napište grafikovi a on Vám zdarma připraví ještě jeden návrh. Každý další návrh, případně změna podkladové fotografie, jsou pak už zpoplatněny částkou 150 Kč. Jakou fotografii vybrat? To, co na fotografii bude zobrazeno, nás nijak nelimituje - portrét, celá postava, skupinové foto, krajina, zátiší… Důležité je, aby fotka: byla dobře zaostřena, aby byly rozeznatelné detaily měla dostatečně velké rozlišení, aby křivky nebyly moc zubaté. Minimální rozlišení je 1 MB měla dostatečnou velikost, zvláště pokud plánujete malovat obraz větších rozměrů, aby i po nutném zvětšení fotografie, stále byly patrné jemné detaily v případě portrétu, byl dostatečně velký obličej. Čím více místa obličej zabírá, tím více pak vyniknou detaily a jemné stínování pozor na stíny a světla. Pokud budou detaily ve stínu, splynou s okolím a nepůjdou dobře ani převést, ani namalovat. To se týká zejména obličejů reálný svět je plný barev s miliony odstínů. My nabízíme maximálně 284 odstínů, a to k předlohám posíláme nejčastěji maximálně několik desítek odstínů. Příliš mnoho různých barev na fotografii musíme převést do několika desítek odstínů V ceně obrázku podle vlastní fotografie je převedení jedné předlohy. Náš grafik připraví návrh, který Vám pošle ke schválení. Pokud s ním nebudete spokojeni, můžete grafikovi napsat a on zdarma připraví ještě max. 1 návrh. Pokud Vás ani pak neuspokojí, můžete se rozhodnout poslat jinou fotografii. Za její zpracování pak ale účtujeme 150 Kč. Pokud se Vám fotografii nepodaří nahrát spolu s objednávkou, zašlete nám ji na náš e-mail [email protected] jako přílohu spolu s číslem objednávky. Příklady vhodných a nevhodných fotografií příliš široký záběr s drobnými postavami špatné osvětlení a obličej ve stínu nezřetelné postavy v dálce skupinová fotografie se dvěma postavami - nejsou zbytečně vidět celé postavy krásný detail obličeje s rozmazaným pozadím dvě osoby v detailu s rozmazaným pozadím zaostřený záběr na celé panorama celá fotografie je zaostřena na “nekonečno” zobrazení detailního kusu krajiny postavy jsou foceny zezadu, ale fotografie se na ně nesoustředí - hlavní je nadpis a romantická nálada obrázku. Málo různých odstínů 2 neúplné postavy. Jde o slavnostní náladu a hlavní je nápis 3 portréty s ostrými detaily a výrazným nápisem příliš mnoho postav na fotografii. Doporučené maximum je 4 postavy na fotografii některé postavy se ani na fotografii nevešly celé postavy místo portrétů či bust max. 4 postavy viditelné detaily obličejů dobře nasvícené rozmazané pozadí - usnadní redukci barev

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ZUTY

Překvapila mě rychlost dodání, přišlo mi to dřív než měli stanovené.